gg plast polski gg plast english gg plast český


KATALOG

LINIE DO REGRANULACJI

Polecamy profesjonalne linie do regranulacji materiałów z PE, PP, PS, ABS:

 

 

1. Z pojedynczym ekstruderem

 

2. Linie „kaskadowe” – z dwoma ekstruderami

 

W naszej ofercie mamy kilka modeli linii, począwszy od modelu o wydajności ok.120kg/godz., używanego do przerobu odpadów produkcyjnych u producentów folii, po model do przetwórstwa na skalę przemysłową, tj. 1000kg/godz. Polecany przez nas typ linii „kaskadowych” zaprojektowany został z myślą o przerobie materiałów o wysokim stopniu zabrudzenia, wilgotnych (płatek poddanym procesowi mycia) oraz o znacznej powierzchni zadruku farbą drukarską.

 

Dzięki podwójnej filtracji i procesowi odgazowania zachodzącemu zarówno na pierwszym ekstruderze jak i podczas przejścia materiału do drugiego ekstrudera otrzymujemy tworzywo czyste, o bardzo dobrych właściwościach plastycznych. Urządzenia cechuje stabilność produkcyjna zapewniona dzięki możliwości wymiany filtra bez zatrzymywania maszyny. Ponadto, maszyny zaprojektowane są w sposób kompaktowy, co pozwala na oszczędność powierzchni użytkowej.

 

 

Urządzenia opcjonalne, które oferujemy, to m.in.:

- detektor metalu

- system odgazowania (do pracy na folii zadrukowanej)

- odwijak folii z roli (umożliwia dozowanie bezpośrednio do bębna)

- wirówka odśrodkowa (pozwala na całkowite dosuszenie granulek)

- dozownik barwnika

- chłodnica wodna

- etc.

 

 


GG Plast Technology liderem w sprzedaży maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych. Posiadamy w ofercie wytłaczarki do produkcji folii jednowarstwowej (wytłaczarki hdpe, wytłaczarki ldpe, wytłaczarki uniwersalne) oraz wytłaczarki do produkcji folii dwuwarstwowej i trójwarstwowej. Oprócz szerokiego asortymentu wytłaczarek, mamy także w ofercie linie do regranulacji tworzyw sztucznych, począwszy od linii do regranulacji z pojedynczym ekstruderem, kończąc na liniach kaskadowych, czyli liniach do regranulacji z dwoma ekstruderami. GG Plast Technology oferuje także swoim klientom drukarki fleksograficzne 1,2,4,6-kolorowe, a także profesjonalne drukarki fleksograficzne z systemem Doctor Blade.